Czym jest outsourcing marketing

Czym jest outsourcing marketing

Czym jest outsourcing marketing?

Marketing outsourcing to nic innego jak wydzielenie i przekazanie zadań lub funkcji do wykonania zewnętrznym podmiotom, freelancerom, profesjonalnym firmom czy agencjom reklamowym. Błędnie wiele osób podchodzi do outsourcing marketingu, jako utraty kontroli nad projektami, możliwości okrojenia personalnie działu marketingu, przez co nie korzysta z dobrodziejstw outsourcingu. Główną zaletą outsourcingu w szerszym pojęciu, jest możliwość oddelegowania zadań wykwalifikowanym pracownikom, którzy nie są zatrudnieni w organizacji – to ogromny atut. Zaczynasz projekt nie trzeba ich dodatkowo przyuczać oraz korzystasz z dostępnych narzędzi, których nie musisz posiadać. Wielką zaletą jest również rozliczenie – zwykle odbywa się zgodnie z umową na podstawie prawa fiskalnego danego kraju, a więc staje się w 100% kosztem. Obowiązki wykonują zgodnie ze wspólnie ustalonymi celami w oparciu o wiedzę i doświadczenie nabyte w wielu różnorodnych projektach. Dzięki temu dana organizacja skupia się na własnych kompetencjach, zwiększając efektywność i skuteczność.

OutsourcingMarketin.eu to sprawdzony partner.

Początki naszej działalności w branży marketingu sięgają 2005 r. Wtedy rozpoczynaliśmy pierwsze projekty, związane z wsparciem działań marketingowych wielu polskich producentów w szczególności z branży budowlanej. Z biegiem czasu, w naszej ofercie znalazły się także kompleksowe usługi z zakresu marketingu oraz komunikacji public relations . Współpracowaliśmy wówczas z wieloma firmami z branży e-commerce, dzięki czemu pozyskaliśmy wiedzę i umiejętności z zakresu wdrażania tego typu rozwiązań. i tworzenia nowych zaawansowanych projektów IT Bardzo szybko do oferowanych usług dołączył także szeroko rozumiany rynek social media, włącznie z realizacją kampanii i akcji specjalnych.

Przełomowy dla naszej spółki był 2010 r. Wtedy to otrzymaliśmy pierwsze zlecenie od firmy z Unii Europejskiej. Szybko zorientowaliśmy się, że usługi marketingowe – choćby ze względu na uwarunkowania rynkowe czy prawne – to branża wymagająca szczególnego podejścia ukierunkowanego na klienta końcowego. Zainspirowało nas to do stworzenia pierwszej na rynku tak kompleksowej oferty marketingowej dla podmiotów prowadzących swój biznes globalnie. Kolejne tego typu projekty przyniosły nam mnóstwo bezcennych doświadczeń. Dowodem na to są nasze autorskie rozwiązania komunikacyjne, marketingowe oraz informatyczne, a także rosnące wyniki finansowe podmiotów, które nam zaufały.

Zapraszamy, skorzystaj z naszej oferty i odwiedź naszego facegook , linkedin, youtobe, instagram.