Początki naszej działalności w branży marketingu sięgają 2005 r. Wtedy rozpoczynaliśmy pierwsze projekty, związane z wsparciem działań marketingowych wielu polskich producentów w szczególności z branży budowlanej. Z biegiem czasu, w naszej ofercie znalazły się także kompleksowe usługi z zakresu marketingu oraz komunikacji public relations . Współpracowaliśmy wówczas z wieloma firmami z branży e-commerce, dzięki czemu pozyskaliśmy wiedzę i umiejętności z zakresu wdrażania tego typu rozwiązań. i tworzenia nowych zaawansowanych projektów IT Bardzo szybko do oferowanych usług dołączył także szeroko rozumiany rynek social media, włącznie z realizacją kampanii i akcji specjalnych.

Przełomowy dla naszej spółki był 2010 r. Wtedy to otrzymaliśmy pierwsze zlecenie od firmy z Unii Europejskiej. Szybko zorientowaliśmy się, że usługi marketingowe – choćby ze względu na uwarunkowania rynkowe czy prawne – to branża wymagająca szczególnego podejścia ukierunkowanego na klienta końcowego. Zainspirowało nas to do stworzenia pierwszej na rynku tak kompleksowej oferty marketingowej dla podmiotów prowadzących swój biznes globalnie. Kolejne tego typu projekty przyniosły nam mnóstwo bezcennych doświadczeń. Dowodem na to są nasze autorskie rozwiązania komunikacyjne, marketingowe oraz informatyczne, a także rosnące wyniki finansowe podmiotów, które nam zaufały.

Geneza powstania Outsourcing Marketing

Geneza powstania Outsourcing Marketing

Masz pytania - napisz!

sprzedaz@outsourcingmarketing.eu

Misja

Naszą misją jest diagnozowanie zapotrzebowania klientów z branży medycznej na rozwiązania i usługi, które przyczyniają się do zwiększania liczby pacjentów, a także ich opracowywanie oraz kompleksowe wdrażanie.

Wiemy, że zmieniający się świat wymaga od podmiotów leczniczych dostosowania się do oczekiwań pacjentów oraz nowoczesnych technologii – dlatego zaawansowane technologicznie rozwiązania dopasowujemy do konkretnych potrzeb danej placówki.

OUTSOURCINGMARKETING.EU

Cele

W naszej codziennej działalności istotna jest przede wszystkim satysfakcja Klienta, ale również osiąganie własnych celów:

 • chcemy zawsze być pionierami w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań dedykowanych dla podmiotów leczniczych,
 • pragniemy nieustannie się rozwijać i zbierać nowe doświadczenia – wszystko po to, by móc jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów, zarówno małych przychodni jak i dużych klinik i szpitali,
 • dążymy do tego, by wychodzić poza standardowe działania agencji marketingowej, cały czas szukać inspiracji i innowacji w codziennej pracy placówki leczniczej.
OUTSOURCINGMARKETING.EU

Wartości

Nasz system wartości to zbiór zasad, którymi kierujemy się zarówno w pracy z Klientami, jak i we wzajemnych wewnętrznych relacjach:

jakość

 • nie zadowalamy się półśrodkami, mamy określone standardy i zawsze się ich trzymamy,

rozwój

 • doskonale wiemy, że tylko nieustanny rozwój i nauka sprawią, że nadal będziemy najlepsi w tym, co robimy,

etyka

 • zarówno w działaniach biznesowych, jak i wzajemnych relacjach wymagamy od siebie i innych przestrzegania najwyższych standardów etycznych

 pasja

 • lubimy ludzi i lubimy to, co robimy, dzięki czemu wciąż chcemy przekraczać granice własnych możliwości,

uśmiech i pozytywna energia

 • najlepsze pomysły i rozwiązania powstają w gronie ludzi, którzy optymistycznie patrzą na świat,

innowacyjność

 • to dzięki niej wciąż wyznaczamy nowe kierunki i trendy, przedstawiając Klientom coraz to nowe pomysły,

orientacja na cel

 • wyznaczamy sobie zadania i konsekwentnie je realizujemy, co wyzwala w nas jeszcze większą motywację,
0
zrealizowanych projektów
0
lat na rynku
0
projektów w 2021
0
% klientów poleca nas innym!

  KONTAKT