ZACZNIJ SWÓJ BIZNES

Przewidywana suma inwestycji sieci agencji marketingowej Outsourcingmarketing.eu jest dokładnie prezentowana już na początkowej fazie rozmów z nowym partnerem.  Partner pokrywa koszt inwestycji z własnych środków. W naszej sieci franczyzowej dopuszczamy jednak możliwość sfinansowania inwestycji w otwarcie placówki ze środków pomocowych Unii Europejskiej lub dofinansowania z Urzędu Pracy

Na koszty uruchomienia placówki agenci marketingowej outsourcingmarketing.eu składają się wydatki Partnera na:

  • remont biura czyli dostosowanie lokalu do wymogów agencji, instalacja alarmu, ubezpieczenie; koszty szacowane indywidualnie w zależności od stanu lokalu
  • wizualizację wewnętrzną: sejfy, meble, urządzenia biurowe (telefon, niszczarka, liczarka); minimalny koszt wyposażenia wewnętrznego placówki dwustanowiskowej to ok. 39 tys. zł.  

Agencja marketingowa Outsourcing Marketing partycypuje w kosztach elementów wizualizacji zewnętrznej. Agencja ponosi także koszty związane z utrzymaniem oraz serwisowaniem przekazanego sprzętu komputerowego oraz samochodu. Na koszt agencji odbywają się wszelkie szkolenia pracowników i franczyzobiorcy.

Poza kosztami związanymi z uruchomieniem placówki Partner jest zobowiązany do pokrywania bieżących kosztów związanych z jej funkcjonowaniem (np. koszty mediów, zatrudnienia pracowników).

Masz pytania?

ZADZWOŃ

+48 606 374 812

Jeśli czegoś nie spróbujesz,

nigdy nie dowiesz się, czy było warto.

Źródła dochodów Agenta:

  • prowizja za sprzedaż produktów i usług agencji marketingowej dla Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych; 
  • wynagrodzenie za wypełnianie wymogów jakościowych w zakresie obsługi Klienta badaniu jakościowym;
  • bonusy za realizację celów nakładanych przez Partnera.
OUTSOURCINGMARKETING.EU
0
zrealizowanych projektow
0
lat na rynku
0
projekty w 2021
0
klientów poleca nas innym!