Strefa inwestora – najważniejsze informacje w jednym miejscu

Spółka Outsourcing Marketing  to dobrze znana międzynarodowa agencja działająca głównie na terenie Unii Europejskiej. W obszarze naszych zainteresowań leży szeroko pojęty marketing oraz public relations. Jesteśmy przy tym jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm z branży marketingowej. Wyróżniają nas ponad 15 lat całkowitego doświadczenia i doskonała znajomość potrzeb Klientów. Dzięki zaufaniu, jakim obdarzyły nas osoby firmy szukające wsparcia marketingowego, możemy się nieustannie rozwijać.

W chwili obecnej Spółka Outsourcing Marketing rozważa wejście na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W związku z tym faktem stworzyliśmy na firmowej stronie internetowej strefę inwestora – na bieżąco informujemy o wszystkich najważniejszych zmianach i danych finansowych. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi danymi zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi informacjami.

Lider rynku z wizją

Od ponad 15 lat tworzymy projekty marketingowe i public relations, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Znakomite wyniki finansowe, silna pozycja rynkowa oraz zaufanie inwestorów pozwalają nam śmiało planować przyszłość

Raporty – bądź na bieżąco z naszą działalnością

Wiemy, że dla wszystkich inwestorów szczególnie ważne są liczby. Jako uczciwa agencja marketingowa z Warszawy rzetelnie i systematycznie udostępniamy kolejne raporty. Na naszej stronie internetowej publikujemy zarówno raporty bieżące (m.in.: informacje o zawartych umowach kredytowych, treści uchwał podjęte przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenia, uchwały dotyczące wypłat dywidend nadzwyczajnych), jak i raporty okresowe (kwartalne, półroczne i roczne).

Na bieżąco informujemy także o aktualnościach, w tym o notowaniach. Zarówno inwestorzy, jak i Klienci zainteresowani naszą ofertą w jednym miejscu mogą sprawdzić aktualne, jak i historyczne notowania. Zamieściliśmy także informacje o prospekcie emisyjnym. Wiemy, że transparentność w tym aspekcie jest istotna zarówno dla naszych Klientów, jak i potencjalnych inwestorów.

Kontakt